č. p. 7, Bylany 538 01
+420 604 130 528
skola@talentbylany.cz

Hledáme ředitele/ředitelku školy

Hledáme ředitele/ředitelku školy

Jsme inovativní soukromá škola, která se inspiruje mimo jiné montessori pedagogikou, za poslední 3 roky jsme se stabilizovali, získali pěkné prostředí a důvěru rodičů. Jsme flexibilní, moderní a učící se instituce. Máme partnerskou školu ve Vyškově. Jsme aktivní v přípravě nové revize RVP, kde máme své zástupce.

Školu čeká velký rozvoj, výstavba mateřské školy (otevření 2024). Druhá pobočka (v pardubickém kraji), školní rok 2023/24. Rozvoj Erasmus+ projektů a další. Máme vize a umíme je realizovat. Navýšili jsme kapacitu na 142 žáků a aktuálně máme plno.

Hledáme moderního ředitele!

Naše škola je otevřená, inovativní a vzdělávání vidíme jako proces, který by měl být zábavný, interaktivní a plný inspirace. Hledáme ředitele, který má silné vedení a kreativní myšlení, a který se dokáže vyrovnat s náročnými výzvami, které se vynořují v dnešním vzdělávacím prostředí.

Naším cílem je poskytnout našim studentům nejlepší možnou vzdělávací zkušenost a připravit je na úspěšnou budoucnost. Chceme ředitele, který má vizionářské myšlení a dokáže rozvíjet inovativní programy a projekty, které budou studentům poskytovat praktické zkušenosti a podporovat jejich zájem o učení.

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti pedagogiky, který dokáže motivovat a inspirovat své kolegy a studenty. Zároveň očekáváme, že bude mít schopnosti řešit problémy a vytvářet kvalitní vztahy s rodiči, učiteli a ostatními zaměstnanci školy.

Pokud hledáte výzvu, která vám umožní využít vašich schopností a talentů, abyste pomohli vytvořit nejlepší vzdělávací prostředí pro studenty, pak se připojte k našemu týmu a začněte budovat lepší budoucnost pro naše děti!

Zákonné požadavky:

 • předpoklady a odborná praxe pro výkon činností ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
 • znalost školské problematiky a souvisejících předpisů
 • organizační a řídící schopnosti, praxe ve školství minimálně 4 roky
 • dobrý zdravotní stav

Pro koho je pozice vhodná:

Možná se může zdát, že hledáme supermana, ale není to tak. Hledáme hlavně člověka, který se bude chtít učit, učení ho baví, rád pracuje v hodinách (min. 3 dny v týdnu přímá pedagogická práce, buď jako vedoucí učitel, nebo v roli druhého učitele). Umí poskytovat kvalitní zpětnou vazbu.

Nejvhodnější uchazeč je buď člověk, co má již pedagogickou praxi a to o co se snaží jinde, dělat jinak, se mu pořád nedaří (naráží na systém, vedení apod.) a rád by si svoji vzdělávací vizi realizoval u nás a zároveň k ní nadchl i ostatní pedagogy.

Nebo člověk, který pracuje v akademickém prostředí, které se zabývá pedagogikou a chtěl by své teoretické znalosti a zkušenosti přetavit do praxe.

Co budete dělat:

 • Učit (min 3 dny v týdnu)
 • Učit učitele učit
 • Organizovat výuku a harmonogram školy
 • Komunikovat s rodiči, dětmi, pedagogy
 • Udržovat vzdělávací program školy efektivní a atraktivní

Co dělat nebudete:

 • Správní řízení
 • Výkaznictví
 • Pracovně právní vztahy
 • Spravovat ekonomiku školy

A spoustu další administrativy a birokracie, které je s vedením školy spojeno. To umíme a děláme jinak 🙂

Své životopisy posílejte na: zdenek.kratochvil@skolytalent.cz, pro více informací volejte 604 130 528, budeme se těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *